0216 504 6155 - 0544 502 6155

info@timhasar.com.tr

HAKKIMIZDA

Tim Hasar;

Sigorta teminatları kapsamında uğradığınız kayıp ve zararların tazmininde sizlere en kısa sürede en doğru hizmeti sunmak amacıyla kurulmuştur. Uzun yıllar sektörde hizmet veren profesyonel ekibi ile son on yıl içerisinde meydana gelen kazalarda yaşadığınız kayıp ve zararlarda sizlerin yanında olup, en kaliteli hizmeti vermektedir. Havayolu, Denizyolu, Karayolunda vefat, daimi sakatlık veya yaralanma sonucunda oluşan tedavi giderlerinin ve tazminatların ilgili sigorta şirketlerinden veya Güvence Hesabından alınmasına yönelik hizmetler sunmaktadır.

Vizyonumuz

" Tim Hasar; Zorunlu Mali Sorumluluk Trafik Sigortası kapsamında oluşan maddi ve bedensel zararların tasfiyesini sağlarken bu konuda mağdur olan yurttaşlara danışmanlık hizmeti sunmayı, Trafik kazalarında zarar gören insanlarımıza; ilgili sigorta şirketlerinden veya Güvence Hesabından, diğer yandan yabancı plakalı araçların karışmış olduğu trafik kazalarında, Türkiye Motorlu Taşıtlar Bürosu nezdinde alınacak tazminat taleplerinde destek vermeyi, profesyonel personeli ile Şirket prensipleri önderliğinde ivedi çözüm üreten bir kuruluş olarak hizmet sunmayı, Hizmet ettiği Devlete, topluma ve çevreye saygılı olmayı, kaza sonucunda maddi manevi zarar gören vatandaşlarımıza, her türlü desteği sağlamayı gaye edinmiştir. "

Zafer UNAR.

Misyonumuz

Sigorta kapsamında oluşan

Ülkemizde trafik kazalarının

her türlü zararın en kısa sürede ortadan kaldırılması adına hasar analiz ve takip işlemlerini üstlenmek, kaza Sigortası kapsamında oluşan her türlü zararın tasfiyesi sürecini bizzat yürütürken, ortaya çıkan tecrübelerin ivedilik ile ilgili kuruluşlar ile paylaşılmasını sağlamak,

önlenmesine yönelik her türlü girişimi desteklemek. Kazaların azaltılması yönünde resmi ve Sivil Toplum Örgütleri ile işbirliği yapmak, sigorta bilincinin oturtulması ve sigortalı sayılarının arttırılması için Sigorta Danışmanlığı yapmak ve vatandaşlarımıza can ve mal değerlerinin sigorta kapsamına alınmasında katkıda bulunmaktır.

Tasarım: Beyin Atölyesi

© 2016.

Bülten